MOXA TOOTEVALIK

Mitteseadistatavad lülitid

Moxal on lai valik tööstuslikuks Ethernet infrastruktuuriks loodud mitteseadistatavaid lüliteid. Meie Ethernet lülitid on valmistatud vastavuses nõudlikele standarditele. Selle tulemusena on meie tooted töökindlad ka keerulistes keskkondades.

next-arrow

Seadistatavad lülitid

Moxa seadistatavad lülitid vastavad oma töökindluse, võrgu koondamise ning turvalisuse poolest IEC 62443 standardile. Saadaval on karastatud valdkonnaspetsiifiliste standarditega tooted. Kataloogi kuuluvad lülitid, mis on sobilikud merenduseks, raudtee lahendusteks, voolu automatsiooniks ning tarkadeks transpordilahendusteks.

next-arrow

PoE lülitid

Moxa kataloogis on saadaval ulatuslik valik PoE/PoE+ lüliteid. Toodetel on kuni 48 fiiberoptilist Gigabit PoE+ porti kuni 60W väljundiga, mis võimaldab andmeid ning voolu pikkadel distantsidel kiiresti edastada. Meie tööstusklassi lülititel on igal LAN pordil 3kV ülepingekaitse ning haldamise lihtsustamiseks Smart PoE süsteem.

next-arrow

Järjestikseadmete serverid

Moxa portfellis on üle 500 järjestik/USB ühenduvuse toote. Meie NPort serverid muudavad seadmed koheselt võrguvalmis. Nende kompaktne suurus teeb nad ideaalseks kaardilugejate ja makseterminalide ühendamiseks Ethernet LAN’i.

next-arrow

VAATA KÕIKI TOOTEID